Pokazywanie postów oznaczonych etykietą CHI-FI. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą CHI-FI. Pokaż wszystkie posty
środa, 23 kwietnia 2014
poniedziałek, 6 stycznia 2014
GTA- Gigantyczna Telewizyjna Akcja
Zbliżająca się wielkimi krokami premiera kolejnej części gry z serii Grand Theft Auto zaczyna przypominać coś na miarę małego szaleństwa. Nie ma obecnie miejsca w sieci, w którym nie byłoby choćby śladu aktywności marketingowych mistrzów z Rockstar'a. Ale czy tylko w sieci? No właśnie! Także na naszych polskich ulicach(nie wszędzie ale jednak) pojawiły się banery reklamujące najnowszy epizod zabawy w gangstera.
Teraz wasz ruch Creative Assembley!
Na naszych konsolach zawitało już wiele gatunków, które wcześniej wydawały się należeć jedynie do grona pecetowych odbiorców. Strzelaniny FPP już dawno stały się głównym celem deweloperów, a sieciowe gry MMO powoli, acz sukcesywnie wprowadzają się na ten rynek. Jednak pozostał jeszcze jeden gatunek, który w pełni nie rozwinął skrzydeł na naszym konsolowym poletku.
Subskrybuj:
Posty (Atom)