O blogu


Mój mały wentyl bezpieczeństwa!

Pojawiać się tu będą:

  1. Ironiczne opinie o rzeczywistości
  2. Recenzje tego i owego
  3. Relacje z koncertów,fanconów itp.
  4. Wywiady(mam nadzieję XD)
  5. Wszystko to, co tygryski lubią najbardziej

2 komentarze:

  1. Jak dla mnie blog świetny. Wspaniały pomysł z tymi lenonkami :)
    Serdecznie pozdrawiam,
    DZD

    OdpowiedzUsuń
  2. Przesyłam Ci tutaj ten obiecany soczek z przepysznej monstery dziurawej :P Blog jest naprawdę bardzo fajny, jeszcze raz dzięki za rozmowę;) Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń