Pokazywanie postów oznaczonych etykietą reklama. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą reklama. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Co się porobiło z tymi reklamami?


Czyli najszybszy sposób na udławienie się w trakcie obiadu.

GTA- Gigantyczna Telewizyjna Akcja

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera kolejnej części gry z serii Grand Theft Auto zaczyna przypominać coś na miarę małego szaleństwa. Nie ma obecnie miejsca w sieci, w którym nie byłoby choćby śladu aktywności marketingowych mistrzów z Rockstar'a. Ale czy tylko w sieci? No właśnie! Także na naszych polskich ulicach(nie wszędzie ale jednak) pojawiły się banery reklamujące najnowszy epizod zabawy w gangstera.