Pokazywanie postów oznaczonych etykietą panie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą panie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 kwietnia 2014

Kinoteka: 5 powodów, dla których warto chodzić do kina

W dobie powszechnego dostępu do Internetu każdy z nas może mieć dowolny film w zasięgu jednego kliknięcia, zarówno hollywoodzką nowość, jak i produkcje ze starszych lat. Dlatego też chodzenie do kina może się wydawać coraz bardziej niepotrzebnym zajęciem. Oto pięć(nie zawsze poważnych) powodów, dla których warto jednak od czasu do czasu odwiedzić świątynie X muzy.