Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wurst. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wurst. Pokaż wszystkie posty
sobota, 10 maja 2014
Eurowizja- szansa na wybicie się muzycznych talentów, czy upadek kultury?
Nie jestem wielkim fanem tego typu wydarzeń, jak i w ogóle różnego rodzaju show próbujących wypromować jakichś twórców- jak np. X-factor, czy Must be the Music. Tym razem jednak przyjrzałem się jednak Eurowizji trochę bliżej i doszedłem do zatrważających wniosków. To po prostu jest gniot...
Subskrybuj:
Posty (Atom)