Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hobbit. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hobbit. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 6 stycznia 2014
Hobbit-Pustkowie Smauga- subiektywna recenzja CHI-FI'ego!
Zanim zacznę, mam małą radę dla tych, którzy kiedyś będą pisać recenzję filmowe, w takiej czy innej formie: nie idźcie wtedy do kina z kumplami, naprawdę. Ilość absurdalnych komentarzy, powodujących nagłe i niekontrolowane wybuchy śmiechu czasem przesłaniały oglądanie filmu.
Subskrybuj:
Posty (Atom)