Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pustkowia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pustkowia. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Hobbit-Pustkowie Smauga- subiektywna recenzja CHI-FI'ego!

Zanim zacznę, mam małą radę dla tych, którzy kiedyś będą pisać recenzję filmowe, w takiej czy innej formie: nie idźcie wtedy do kina z kumplami, naprawdę. Ilość absurdalnych komentarzy, powodujących nagłe i niekontrolowane wybuchy śmiechu czasem przesłaniały oglądanie filmu.