Czerwone Lenonki

Po co patrzeć na świat przez różowe okulary, kiedy można przez lenonki?

Strony

  • Strona główna
  • O mnie
  • O blogu
  • Kontakt
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zło. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zło. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 12 maja 2014

Wielkie Grillowanie, czy wielka wtopa?

Czyli dlaczego kiedy słyszymy słowo "student" to przed naszymi oczami staje obraz hulaki i pijaka.

Czytaj więcej »
Autor: CHI-FI o 21:25 2 komentarze:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: alkohol, grillowanie, impreza, ironia, sarkazm, studenci, UAM, wielkie, zło
Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Popularne posty

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga

  • ▼  2015 (7)
    • ▼  czerwca (2)
      • Uff jak gorąco!
      • Chichot Hieny #3- Multipleksowe szaleństwo!
    • ►  maja (4)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2014 (70)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  maja (9)
    • ►  kwietnia (11)
    • ►  marca (10)
    • ►  lutego (9)
    • ►  stycznia (25)

O mnie

CHI-FI
Wyświetl mój pełny profil

Liczba wyświetleń w zeszłym tygodniu

Subskrybuj

Posty
Atom
Posty
Komentarze
Atom
Komentarze
Wszystkie posty zamieszczone na stronie są własnością intelektualną użytkownika CH-FI. Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.