Pokazywanie postów oznaczonych etykietą burz. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą burz. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 6 stycznia 2014

Ballada o wiedźmińskich mieczach-Recenzja:"Wiedźmin:Sezon burz"-Andrzeja Sapkowskiego

Powiedzieć, że bałem się przeczytać "Sezon burz" to właściwie tak jakby nie powiedzieć nic. Andrzej Sapkowski po wielu latach stanął do walki z utworzoną przez siebie legendą i w zakochanym w jego twórczości czytelniku, po negatywnym odbiorze nowej książki, mogło się zrodzić coś w rodzaju buntu. Czy tak się właśnie stało?